Winkels & Openingstijden
  • Gratis bezorging v.a. €59,95
  • Gratis achteraf betalen
  • Gratis retourneren in de winkels
Werken bij Siebel
Bronzallure

Oorknoppen Trilogie met natuurlijke stenen - WSBZ01667W.AML

149,00 ‌

  • Op voorraad
  • Voor 3 uur besteld morgen bezorgd
  • Gratis bezorging v.a. €59,95
  • gratis achteraf betalen
  • 48 winkels in heel Nederland
  • Gratis retourneren in de winkels

Bronzallure oorknoppen, deze zijn vervaardigd met de exclusieve gepatenteerde bronzen legering en prachtig afgewerkt met een gerhodineerde witgouden plating. Met een trilogie van natuurstenen (Amethist, Amazoniet en Kwarts) gemonteerd. Het product is nikkelvrij, cadmiumvrij en hypoallergeen, en daardoor ideaal voor mensen met een gevoelige huid; steker en vlindersluiting.

Bronzallure is een prachtige collectie vervaardigd met de exclusieve gepatenteerde bronzen legering en is afgewerkt met een gerhodineerde witgouden plating. De sieraden zijn verfraaid met kleurrijke natuurstenen. De gehele collectie wordt geproduceerd in Italië. Er is veel aandacht voor afwerking en elk detail kenmerkt de juwelen van Bronzallure Milano. Het is een collectie voor vrouwen die ervan houden om zich bij elke gelegenheid elegant te voelen.

Aantal stenen

  • 6

Afwerking

  • Glanzend

Categorie

  • Oorknoppen

Hoofdgroep

  • Sieraden

Materiaal

  • Brons

Steensoort

  • Amazoniet
  • Amethist

Voor

  • Vrouwen

Kleur

  • Wit

Kleur steen

  • Paars,Turquoise,Roze

Soort oorbel

  • Oorknoppen

Internal

  • 8056975067991

SKU

  • E495-WSBZ01667W.AML

Hello !!

Klik op onze persoonlijke supportspecialist hieronder om te chatten via WhatsApp of stuur een email naar klantenservice@siebeljuweliers.nl

avatar
avatar
Support Specialist Sophie
0631170223
Bel 088 655 03 00 ma t/m do 09.00 - 16.30 / vrij 09.00 - 16.00
× whatsapp background preview